Tři ceremonie

Napsal Mia Karmínová (») 25. 7. 2018 v kategorii Deník mé duše, přečteno: 866×
98d3e9e4cc49db319911035a78b553cb.jpg

Jejda, to jsem prospala dobu ….

Tak nějak stručně povyprávím zpětně pár ceremonií. Zážitky byly tak silný, že jsem je velmi dlouho musela zpracovávat a pak už jsem zase nedokázala nic sepsat.

Ceremonie u Michala v lednu

Kolem ledna jsem byla na ceremonii u Michala a byla to pro mě asi nejsilnější ceremonie vůbec. Byla jsem velmi zvědavá, co mi poví, kam jsem se posunula od minule. Chtěla jsem zjistit, jak se vyvíjejí energie kolem srdce, jak jsem na tom s lymfatickým systémem a propojením se srdcem. Přesně to, co jsme spolu řešili půl roku předtím.

Jela jsem se dvěma kamarády, kteří k Michalovi šli prvně a též byli nadšeni z jeho práce.

Ceremonie probíhala obdobně jako posledně u něho, napili jsme se z malého kalíšku a zpívali si ikaros. Po nějaké té chvilce jsem šla na řadu s očistou a povídala jsem mu, co bych ráda věděla, na co bych se ráda zaměřila. Ale pak nastala pro mě opravdu překvapivá chvíle. Většinou při očistě nic moc necítím, jen si to tam odsedím, ale tentokrát bylo vše naprosto jinak. Očista pro mě byla tak neskutečně silná, že to dodnes cítím a vnímám. Měla jsem pocit, že ze mě srdce fyzicky vystupuje ven a táhne s sebou celou hruď. Taky jsem si připadala, že mi doslova otevřeli hlavu a čerstvý vítr mi ovíval a čistil mozek. Buňky na vršku hlavy se rozvibrovaly a cítila jsem neskutečný tok energie, která proudila a cirkulovala. Nádherný stav propojení.

Michal mi pak povídal o tom, jak se se mnou krásně spolupracovalo, že jsem byla otevřená a mohl mě snáz a tím lépe očistit. Vyprávěl mi o mém lymfatickém systému, doporučil pravidelné masáže, kaštanové tinktury, pohyb atd. A ohledně srdce se začal velmi smát, když jsem mu řekla, že mě po té očistě fyzicky bolí a cítím ho. Řekl mi na to totiž, že aspoň konečně vím, že nějaké mám a budu se do něho tím lépe dostávat. Pravda je, že mě to bolelo lehce ještě pár dní a opravdu jsem díky tomu na to srdce myslela neustále :D …

Ceremonie u Pediho – Chiri Wayusa – červen

Konečně, přišly termíny a já s nadšením opět vyrazila na Chiri Wayusku. Téma tohoto roku bude pro mě nejspíš o váze. Velmi jsem přemýšlela nad sebeláskou, lymfou, metabolismem, jídelníčkem, váhou … Ať na to jdu z jakékoliv strany, vracím se vždy k sebelásce. Jde mi o to, že se stále povídá, jak má člověk milovat sám sebe takového, jaký je. A mně se to daří tak z 90%, tu váhu u sebe nějak stále neumím přežvejknout. Ale asi už i vím proč, došlo mi, že prostě neumím mít ráda něco, co je nezdravé, špatné. Vždyť mít rád nezdravé věci je přeci proti přírodě. Potřebuji to napravit a budu se mít ráda za to, že jsem to spravila. A tím se dostávám k tomu, že jsem stále nevěděla, co je špatně, když jím celkem ukázkově, zdravě, pravidelně a v malých porcích. Vždyť jsem takto i zhubla před pár lety přes dvacet kilo, tak proč to nefunguje dnes?! Myslela jsem, že je to hodně o zasekaném lymfatickém systému, ale ten už mi konečně proudí a stále nic. A pak mi při Chiri Wayuse došlo, že mám pomalý metabolismus a že je vázaný na lymfatický systém a proto ani lymfa nemůže odcházet z těla v pořádku ven, přestože už cirkuluje. Takže krok nambr van byla lymfa a úkol je splněn. Krok nabr tů je metabolismus a na tom teď makám.

Mluvila jsem po ceremonii s Pedim o samotě a ujistil mě v tom, že odpovědi medicínky byly správné, že opravdu mám pomalý metabolismus a opravdu je vázaný na lymfu.

Bylo super, že tam měl zrovna svou maminku, která dělá skvělé medicínky právě na toto a na míru mi jednu připravila. Pedi mi mezitím vyprávěl, že abych se pro příště vyhnula zpomalení metabolismu, tak se musím uklidnit i ve svém životě. Že jsem příliš přetížená a že dělám spoustu věcí místo toho, abych se raději věnovala něčemu naplno. Že si vážně musím vybrat jen jedno.

Má pravdu, se mnou je to v poslední době opravdu šílené. Nejsem schopná se zastavit, neustále nemám čas, naháním každou minutku každého dne. Ale když mě toho baví opravdu velmi moc a já nevím, jak to osekat. Ale opravdu to tělo už stagnuje. Brání se mi těmito problémy, ale brání se mi i očními záněty, kterými teď trpím a duchovní příčina očních zánětů? No zkuste hádat …… ano, časové přetížení. Kdo by to byl řekl …

Takže teď jsem po léčbě medicínkou od Pedrovy maminky, plus dělám spoustu dalších věcí pro to. Takže pracuji na tom a uvidíme, kam to povede.

Ceremonie u Michala – červen

Toto byla ceremonie opět jako ta loňská, na oslavu narozenin mého kamaráda. Probíhalo to vesměs stejně jako vždy, až s tím rozdílem, že na mě byla medicínka tak silná, že všichni se mohli bavit, užívat si a já byla babičkou neustále odváděná někam jinak a ráno jsem se probudila ještě plně pod vlivem. Byla to sranda a vážně síla, takhle na mě asi ještě nikdy nepůsobila. Probrala jsem s Michalem též můj metabolismus a spoustu dalších věcí, ale opakovala bych se tu.

Na další ceremonii jdu s kamarádkou a půjdeme na dvě noci po sobě na babičku k Pedimu. Věřím, že ta druhá noc bude neskutečná síla a dostanu se opravdu hluboko. Tak pak snad povyprávím zavčasu a podrobněji, teď už se mi ty pocity tahají těžce…

Děkuji <3

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a devět