Přijmi to

Napsal Mia Karmínová (») 8. 7. 2017 v kategorii Deník mé duše, přečteno: 795×
light-in-heart.png

Nedávno mi jeden šaman řekl, že mám krásnou a veselou energii. Jen že v srdci mám kousek špatné, která tam nemá, co dělat.

 

Nabídl mi, že by mi ji mohl odsát a zbavit mě ji, nicméně k čemu by to bylo a co bych si z toho odnesla? Nic....někdo jiný by za mě vyřešil můj problém a já bych si z toho nic nevzala. Nemyslím si, že by to byl ten správný přístup. Vlastní boje je potřeba vybojovat na vlastní pěst. A tak jsem dostala tinkturu hlohu, která ovlivní mimo srdeční sval i energie kolem, pár rad a souhlas s mým postojem.

 

Není to zrovna dlouhá doba, co se toto stalo, a já v tom, čím si ohledně tohoto procházím celý život, konečně našla nějaký posun a možnost se od něčeho odpíchnout dál.

 

Jak už to tak bývá, přemýšlela jsem. Ani to nebolelo. Vážně.

Už nějakou tu chvíli se řídím heslem "Přijmi to a užij si to, nech to plynout a pozoruj, co se stane. Nebraň se a nebojuj proti tomu." A ano, bude to tak v rozsáhlejším hledisku, než jsem si vůbec myslela. Došlo mi, nebo jsem spíš našla určitou teorii, že když se otevřu a začnu přijímat vše kolem, půjde to.

Vždyť co se nabízí? Uzavřela jsem se kdysi, protože mě láska bolela, láska mi ublížila, zranila mě a dlouho jsem si i myslela, že mě zničila. Pravda bude kotvit v tom, že to tak opravdu bylo. Jenže co jiného než láska a otevřenost sama mě opět zachrání.

Otevřu se. Ale otevřu se opravdu všemu. S pokusy o lásku, se srdcem a Miou na dlani. Přijdou zkoušky jako bolest, zklamání, utrpení, smutek, slzy, zranění, nedůvěra, vztek, nenávist k sobě samé ....... jistě, to vše se může objevit a spousta z toho se vážně objeví. Ale budu otevřená světu, nezavřu se jako kdysi. A víte, co se taky pak může stát? Když už jste otevřeni a přijímáte, co vám život dá, tak zjistíte, že láska patří k srdci a to je ta výhoda, že je konečně brána dokořán. Takže bolest a strach bránou projde ven, ale za to láska, štěstí, krása, souznění, to vše má konečně volnou cestu dovnitř..

 

Takže víte co? Trpte a brečte, ale nezavírejte se před světem, zavřete tím vrata těm skvělým věcem, které k vám chtějí proudit hned vzápětí po slzách.

A k čemu by byl život bez naděje na lásku? Život sám je láskou a láska je životem . A tak vás prosím, žijme, smějme se a milujme se navzájem, vždyť o tom to naše bytí tady je. Naděje umírá poslední a bojujme za otevřená srdce. Plačme pro ně, ať se odplaví veškerá nedůvěra a utrpení a uvolníme tak cestu smyslu života - lásce.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

cashflower z IP 82.119.123.*** | 19.7.2017 15:17
..ono dobre a zle je len definicia a uz mi davame tomu nalepku, takze ak mas kvazi neco "zle" na srdicku, tak je to len statut ktory ti ma povedat abys zapracovala a isla smele/vedome dal, bo ak by bylo vse fasa, no ty predsa citis tuzbu po zmene, tak co by byl ten impulz na posun vpred? Ak clovek prideli necomu statut zle, tak vskutocnosti je to len vyzva neboli dar (ak sa chapeme v sirsom kontexte) vdaka ktoremu mame tu tuzbu sa menit... ;)
takze Mius urco bych nevolil cestu Samana aj ked jeho interpretacia moze byt uplne jina (a v konecnom dosledku ta ista) jak ju mozna my chapeme (aneb ja z toho jak ses to interpretovala) a prave jako pises poznaj svoj tien a prekroc ho a tak se stanes tym kym prave Tu a Ted chces byt, bo zitra tu bude zas ina Mius, ine vyzvy, ktore ta povedu na cestu "blazenosti", cestu poznania... ;)
Vsetko je len uhol pohladu staci sa pozriet nan z inej perspektivy a hned uvidime jine veci, najtazsie pre cloveka muze bejt pokora vlastnej dolezitosti stojac nahy pred zrkadlem  bez masky jej interpretacie v iluziotvornom svete. ;)

Bracha od vedle.. ;)

P.S laska je stav bytia, vyber bytia a nem finalny stav, finalny stav je iluzia nasej mysle, bo pocatek ani koniec ... priste priste... smile

Ja vyberam urco lasku jak stav bytia a nem lasku jak stav ega aneb emocie, a co vy ostatni? -> ale to uz slova a slova, jak je "psano a dano" dostat srdce do mysle -> ak si vyberiete cestu srdce... ;)


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvě