PŘITAŽLIVOST KAMENŮ

Napsal Mia Karmínová (») 1. 2. 2016 v kategorii Deník mé duše, přečteno: 464×
ametyst.jpg

Budu se zamýšlet nad přitažlivostí léčivých kamenů, vím, že v tom celém  hraje velkou roli zákon přitažlivost, ale jelikož tomu se chci věnovat samostatně někdy jindy, tak ho záměrně vynechám.

Včera jsem si byla koupit pár léčivých kamenů a byl to pro mě velmi zajímavý zážitek.

Už asi před tři čtvrtě rokem mi jedna léčitelka poradila, že pro mě je velmi vhodným kamenem růženín. Dala mi do ruky křišťál a řekla ať zavřu oči a povím ji barvu, kterou v ruce cítím. Cítila jsem jemnou růžovou a zároveň jsem si byla jistá průhlednou. Poradila mi, že růženín bude mým kamenem a že když ho budu nosit na krku, tak mě i velmi zjemní. Ano ano, jsem ostuda, ale opravdu jsem si ho šla koupit až teď a to na popud shlédnutého dílu Duše K – o vodě, kde jedna paní vyprávěla o nabíjení vody léčivými kameny a já se rozhodla, že to bych také chtěla dělat, takže jsem to vzala při jednom.

Minulé Vánoce jsem mamce koupila kamínek. Vybrala jsem ho tak, že jsem zavřela oči, myslela na ni a ve směsi kamenů jsem se prohrabovala tak dlouho, dokud mi nějaký nepadl do ruky a necítila jsem, že je ten správný. Takzvanou „shodou náhod“ (náhody nejsou) jsem se i trefila přímo do jejího znamení. Což tedy vlastně není důležité, protože kamínky nemusíme mít jen podle znamení. Mamka mě ale poprosila, že když tam jdu, jestli bych ji koupila nějaký další.

Takže jsem věděla, že chci nějaké kamínky do džbánku s vodou, růženín na krk a nějaký kámen pro mamku.

Přišla jsem do krámku a nejdříve jsem myslela na mamku a upoutal mě achát. Poté se zavřenýma očima jsem lovila a lovila, až jsem vylovila ten správný. „Náhoda“, že zase seděl k jejímu znamení? Těžko.

Poté jsem jen ze zvědavosti chtěla vědět, po kterém kamínku bych sáhla sama pro sebe. A tak jsem se začala soustředit na své nitro a svou podstatu a naprosto mě k sobě připoutal jeden kámen, který jako by mě magicky úplně přitahoval a volal na mě. Byl to smaragd. Zeptala jsem se, co mi o něm paní prodavačka může říct a ona hned vyhrkla: „Na ten velký ale velký pozor. To není kámen pro každého, smaragd dokáží zvládnout jen lvi a nikdo jiný. Umocňuje v člověku vše, co v něm je, to dobré i to zlé.“. To by měla také být velká „náhoda“, že zrovna já jsem lev? Nemyslím si. Každopádně jsem si ho nekoupila, asi jsem se zalekla toho, že by mohl umocnit i to zlé nebo možná jsem si ho nevzala jen proto, že to nebylo v plánu, nevím. Každopádně jsem dnes četla jeho vlastnosti, a když jsem se dočetla, že pomáhá s napojením na universum, bylo rozhodnuto, že do krámku se pro něho vracím.

Růženín jako přívěšek byl jen jeden a zrovna se mi vážně líbil, takže to byla jasná volba a nic zvláštního.

Ovšem s výběrem kamínků do vody to bylo též zajímavé. Pokusila jsem se soustředit jen na sebe a vodu a soulad mezi námi. Pak jsem automaticky sáhla celkem rychle po třech kamenech a byly to růženín, křišťál a ametyst. Zeptala jsem se, jestli nebude vadit, když je budu používat dohromady, jestli se nějakým způsobem nebijí navzájem. Paní mi odpověděla: „Vy nevíte, co to znamená? Tyhle tři jste vytáhla úplnou náhodou? Této kombinaci kamenů se říká svatá trojice. Spolu se dokonale doplňují a je to nejčastější kombinace s velkými účinky.“.

Musím uznat, že jsem se cítila vážně magicky při celé této návštěvě kamínkového obchůdku. Přišla jsem domů a ještě vlezla rychle na internet a četla články o nabíjení vody pomocí léčivých kamenů a narazila jsem na tuto větu, která byla dovršením celého tohoto mého zážitku s kamínky – „Ideální kombinace kamenů k energetizaci vody jsou růženín, křišťál a ametyst.“

Můžu říci, že tohle jsem opravdu celé vnímala celým tělem a velmi to procítila. Je úžasný pocit, když skládačka začne do sebe zapadat. Vím, že jsem si to celé přitáhla tím, že jsem se napojovala na potřebné věci, ale to je právě to krásné a  zajímavé na tom, jak to vše dokonale funguje a ani po těch letech mě nikdy nepřestane udivovat a bavit, že to pořád jde. Tímto děkuji za vše, jsem velmi vděčná za to, co mi do života přichází.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Simona z IP 88.208.100.*** | 29.3.2016 15:17
Úžasné, jdeš na to čistě pocitově, s otevřenou myslí a intuicí, výborně, jen tak dál! Jsi skvělásmile, zdraví Simča (z "prány"smile
Mia Karmínová | 29.3.2016 15:52
Děkuji, Simi, za milá slůvka smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvanáct